DZIE艃 DINOZAURA W BIBLIOTECE 馃馃

Dnia 15 marca obchodzili艣my w naszej bibliotece Dzie艅 Dinozaura, kt贸ry przypada na 26 lutego.

Tak na prawd臋, to nie wiadomo, kto i kiedy ustanowi艂 to 艣wi臋to, ale czy to takie wa偶ne? Wa偶ne jest to, 偶e dzieci kochaj膮 dinozaury i wszystko, naprawd臋 wszystko, co jest z nimi zwi膮zane.

Z tej w艂a艣nie okazji zaprosili艣my przedszkolaki z grupy Jag贸dki z Przedszkola Jasia i Ma艂gosi w Kluczach wraz z wychowawczyni膮 Pani膮 Ma艂gorzat膮 G艂owack膮.

Zaj臋cia rozpocz臋li艣my od lu藕nej rozmowy o dinozaurach, ich nazwach, wielko艣ciach, sposobach od偶ywiania, a tak偶e o tym w jaki spos贸b wygin臋艂y. Po interesuj膮cej rozmowie dzieci przesz艂y do dzia艂ania wykonuj膮c postacie dinozaur贸w. Du偶膮 rado艣膰 sprawi艂a zabawa pt. 鈥濿 paszczy tyranozaura鈥.

Na pami膮tk臋 pobytu dzieci otrzyma艂y kolorowanki, kt贸re ozdobi膮 w przedszkolu wed艂ug w艂asnych pomys艂贸w.

Ale偶 to by艂y ciekawe zaj臋cia! Dzi臋kujemy przedszkolakom za wizyt臋. By艂o mi艂o i rado艣nie.馃馃馃榿馃榿馃榿馃榿馃槉馃槉馃槉馃槉馃槝馃槝馃槝