Ferie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczach oraz filii w Jaroszowcu

Ferie zimowe „Zimowa biblioteka”. Czytam-maluję-zgaduję-poznaję” – podsumowanie

Dobiegły końca ferie zimowe, a tym samym zajęcia zorganizowane na ten czas dla dzieci w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczach. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwszy tydzień ferii rozpoczęliśmy od stworzenia regulaminu, który obowiązywał przez cały okres ferii, następnie dzieci rozwiązywały rebusy i krzyżówki oraz stworzyły zimowego lapbooka. W drugim tygodniu ferii przygotowywaliśmy różnego rodzaju masy plastyczne oraz ozdoby walentynkowe.

Wszystkim uczestnikom zajęć zorganizowanych w bibliotece dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia 😊

Ferie w filii GBP w Jaroszowcu

Pierwszy tydzień ferii w Bibliotece w Jaroszowcu upłynął na zabawie, kolorowaniu i ozdabianiu zimowych rękawic oraz dekorowaniu karnawałowych masek. W kolejnym tygodniu dzieci wykonały przepiękne prace na szkle. Czas upłynął w miłej atmosferze