GBP w Kluczach na Krakowskich Targach

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach dnia 29. 10. 2017 roku swoje wydawnictwa prezentowała na Targach Książki w Krakowie na zaproszenie prezesa Polskiego Związku Bibliotek w Toruniu  Pana Jana Krajewskiego. Oprócz tomików poezji lokalnych twórców Gminy Klucze można było nabyć pismo „Klucz do Wspomnień”, gadżety i inne materiały promocyjne (notesiki , długopisy i ołówki  z grawerem i logiem Biblioteki ). Na stoisku można było otrzymać materiały promocyjne Gminy Klucze (plecaki, torby lniane oraz ulotki i książki, dotyczące Pustyni Błędowskiej i Gminy Klucze.