Książkowe Swap Party

SWAP książkowe – bezgotówkowa wymiana książek, komiksów.

Przeczytałeś już wszystkie swoje książki i chcesz je wymienić na inne?
Przyjdź do Biblioteki i wymień się książkami, komiksami

Przejrzyj swoje książki, których nie czytasz. Przyjdź z nimi do Gminnej biblioteki Publicznej w Kluczach i wymień się z innymi. W piątek 24 kwietnia odbędzie się akcja pod hasłem „SWAP KSIĄŻKOWE”.

„SWAP KSIĄŻKOWE” (tzw. Book Swap Party) to inaczej bezgotówkowa wymiana książek. W wielu miejscach na całym świecie podczas takich akcji ludzie wymieniają się książkami. W ten sposób możesz przeczytane książki wymienić na inne. Być może znajdziesz tu książkę, komiks której szukałeś od dawna.

Mamy proste zasady: przyniesione do wymiany książki są niezniszczone i w dobrym stanie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wycofania książki nie spełniającej wymogów. Wymieniamy się jedna książka za jedną książkę, Jeśli nie znajdziemy ciekawych dla siebie pozycji, można swoje książki zabrać z powrotem do domu lub zostawić w celu udostępnienia ewentualnym zainteresowanym.

Mamy nadzieję, że nowych właścicieli znajdą powieści, poradniki, albumy
„SWAP KSIĄŻKOWE” to również czas na poznanie ciekawych osób, wymianę opinii na tematy literackie i inne.
Przyprowadźcie ze sobą przyjaciół, znajomych, sąsiadów.

Na spotkanie pod hasłem „SWAP KSIĄŻKOWE” zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach oraz filia w Jaroszowcu w piątek 24 kwietnia w godzinach 15.00-17.00.