Mikołajki w Bibliotece

Mikołajki to czas radosny, pełen magii. Tego dnia można obdarować upominkiem każde dziecko, dorosłego a także osobę w potrzebie.

6 grudnia Gminną Bibliotekę Publiczną w Kluczach odwiedziła klasa 2 a ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Szarek. Mikołajkowe spotkanie rozpoczęło się od wizyty Świętego Mikołaja, który postanowił zrobić sobie przerwę w podróży podczas której podarował dzieciom przepiękne prezenty za to, że były grzeczne przez cały rok.

 Po wizycie Mikołaja przyszłą pora na zabawy. Dzieci miały za zdanie m in. opisać Świętego Mikołaja (jak wygląda, jakie ma hobby itp.), znaleźć błędy w tekstach kolęd i zaśpiewać je poprawnie. Były również uwielbiane przez wszystkich kalambury związane z tematyką świąteczną. Na zakończenie każdy z uczniów miał za zdanie dokończyć postać elfa. Prace można oglądać w bibliotece. W trakcie spotkania dzieci otrzymały również słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Szarek oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniach oraz uczniom za udział w Mikołajkach.