Zabawy i uśmiechu podczas „Czytania na dywanie” w ramach Tygodnia Bibliotek nie było końca! 

15.05 nasi mali czytelnicy z wielkim zainteresowaniem zagłębili się w przygody Franklina 
. Wspólnie rozwiązywali zadania rozwijające spostrzegawczość, wykazując się sprytem i świetną koncentracją 

Później przyszedł czas na kreatywność – dzieci zaprojektowały okładki do swoich wymarzonych książek 
. Pomysłów było mnóstwo, a każda praca była wyjątkowa i pełna wyobraźni!
Na zakończenie nie zabrakło odrobiny rywalizacji i jeszcze więcej radości 

Dziękujemy za ten piękny, wspólnie spędzony czas – było magicznie! 
