Nowe wyprawki z akcji Mała Książka Wielki Człowiek

Świetna wiadomość dla rodziców i opiekunów! W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczach mieszczącej się na ul. Zawierciańskiej 18 czekają nowe wyprawki z akcji “Mała Książka – Wielki Człowiek”. W tym roku nowi czytelnicy w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszlonym, a także ci, którzy posiadają już kartę Małego Czytelnika otrzymają wyjątkową książkę pod tytułem “Krasnal w Krzywej Czapce”. Dodatkowo część wyprawek jest w wersji polsko-ukraińskiej!

Na czym polega akcja Mała książka – Wielki człowiek?

– Rodzic przychodzi z dzieckiem w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszlonym do biblioteki,
– Zapisuje swoje dziecko jako nowy czytelnik (jeśli już jest w systemie, a nie otrzymał wyprawki, prosimy poinformować o tym bibliotekarkę),
– Dziecko otrzymuje wyprawkę (czytanki na start oraz kartę Małego czytelnika),
– Przy każdej wizycie, przy której dziecko wypożycza książkę, otrzymuje naklejki,
– Po zebraniu 10 naklejek młody czytelnik otrzymuje specjalny dyplom oraz upominek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Mała Książka Wielki Człowiek