Wielkie podsumowanie Kreatywnych Wakacji z GBP w Kluczach

Wakacje to czas odkrywania ciekawych lądów i zdobywania nowych przyjaźni. W bibliotece możemy podróżować do magicznych krain nie ruszając się z miejsca. Pomiędzy półkami, w zakamarkach i przy stolikach – dzieją się nieraz rzeczy ciekawe i tajemnicze.

Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w zajęciach pod hasłem „Kreatywnych wakacji z biblioteką”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wakacje sprzyjają kreatywności. Podczas zajęć dzieci mogły również rozwijać swoje talenty plastyczne, tworząc prace, które ozdobiły wnętrze biblioteki.

Spotkania wakacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczach pozwoliły nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię i fantazję dzieci oraz zachęcić je do czytania.

Serdecznie dziękujemy za udział😘😘😘😘😘😘😀😀😀