Aktualności

Więcej o: “Nie wszystko mogę mieć” – zajęcia edukacyjne z cyklu “Czytamy przygody Fenka”

“Nie wszystko mogę mieć” – zajęcia edukacyjne z cyklu “Czytamy przygody Fenka”

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Czytamy przygody Fenka”. Tym razem gościliśmy w Bibliotece uczniów kl. II  a ze Szkoły Podstawowej w Kluczach wraz z wychowawcą. W trakcie zajęć dzieci wysłuchały opowieści  o przygodach Fenka „Nie wszystko mogę mieć”, odpowiadały na pytania dotyczące treści, rozwiązywały zadania oraz stworzyły plakaty, których tematem była „Magiczna książka”. Spotkanie upłynęło w

Więcej o: Zakończenie “Magicznych ferii z Harrym Potterem” w GBP w Kluczach

Zakończenie “Magicznych ferii z Harrym Potterem” w GBP w Kluczach

Za nami ostanie zajęcia z cyklu magicznych ferii w bibliotece, na których dzieci stworzyły “Mapę Huncwotów, która została “postarzona” przy pomocy kawy oraz każdy z uczestników otrzymał list , w którym został poinformowany o przyjęciu do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

Więcej o: Magiczne ferie w bibliotece

Magiczne ferie w bibliotece

Na kolejnych zajęciach z cyklu „Magicznych ferii z Harrym Potterem” dzieci zamieniły się w ilustratorów i wykonały przepiekę rysunki, które zostaną włączone do „Księgi zaklęć”, którą otrzyma każdy z uczestników. Po wytężonej pracy przy tworzeniu ilustracji, dla relaksu dzieci bawiły się w kalambury.

Więcej o: Ferie z GBP w Kluczach

Ferie z GBP w Kluczach

Za nami kolejne zajęcia z cyklu “Magicznych ferii z Harrym Potterem” na których dzieci rozegrały turniej wiedzy o Harrym Potterze. Oprócz tego każda z drużyn stworzyła swój herb. Następne zajęcia już we wtorek o godz. 10. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o: “Magiczne ferie z Harrym Potterem” w GBP w Kluczach

“Magiczne ferie z Harrym Potterem” w GBP w Kluczach

Za nami pierwsze zajęcia z cyklu „Magicznych ferii z Harrym Potterem” organizowane przez GBP w Kluczach . W dniu dzisiejszym dzieci  wykonały przepiękne różdżki, które były wstępem do kolejnych zajęć, na które zapraszamy już w czwartek od godz. 10:00.