Kody do Legimi w GBP w Kluczach

Od stycznia 2024 r. czytelnicy kluczewskiej biblioteki w ramach projektu „Legimi – konsorcjum Małopolskie” mają bezpłatny dostęp do ponad 250 000 tytułów e-booków, przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe i romanse).
Można je czytać za pośrednictwem wybranych czytników, a także na komputerach, tabletach i smartfonach.
Aby wypożyczyć e-booka, należy pobrać unikatowy kod od bibliotekarza.
Następnie:
Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/rajska/ wpisz unikatowy kod, który wręczono Ci w naszej bibliotece.
Uwaga! Masz na to czas do końca miesiąca, w którym otrzymałeś kod (karta czytelnika jest niezbędna)
Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi
Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play (system operacyjny Android), iOS (AppStore) lub Windows Phone (Windows Phone Store)
Zaloguj się do aplikacji i czytaj e-booki bez ograniczeń przez cały miesiąc! Jeżeli po tym czasie nadal chcesz korzystać z Legimi przyjdź odebrać nowy kod dostępu
Informacje ogólne:
Czytanie e-booków jest możliwe na większości smartfonów, tabletów, komputerów i czytników.
Publikacje można czytać na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.
Do pobrania książki niezbędny jest dostęp do internetu, natomiast czytać można w trybie offline.
Kod otrzymany w bibliotece jest ważny do końca miesiąca kalendarzowego.
Czytelnik ma dostęp do swojego konta przez miesiąc od momentu uaktywnienia kodu.
Po otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.
Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek.
Dostęp do e-booków jest całkowicie darmowy.
Jeżeli będziesz miał pytania w sprawach technicznych, napisz na adres: support@legimi.com
*Aplikacje na iPada, iPhona, Androida, Windows Phone, Windows 8 i czytniki (z wyłączeniem Kindle)